320 ₺ + KDV

Bella Fileli Koltuk

    Ayak: Alüminyum

    Mekanizma: Multitilt

    Teslim süresi: 7/10 Gün

    Ürün Kod: 020


 

 
Bella fileli koltuk alüminyum ayaklı, arkaya yatarlı ve amortisörlüdür. Her renkte file kumaş ile üretim yapılmaktadır. Bella fileli koltuk çok rahat bir sandalyedir. Özellikle bel ve boyun ağrısı çekenler için şiddetle tavsiye edeceğimiz bir üründür. Sırt kısmı oturma yerinden bağımsız hareket ettiğinden koltuk arkaya yaslandığınızda masaya çarpmaz ve belinizi kavrar, omiriliği destekler bel ve boyun fıtığını engeller. Yüksel ofis sistemleri.
Fileli koltuklar teletme yapmaz ve asla yırtılma meydana gelmez. Fileli koltuklarda file belinizin boşluğunu alır ve gün boyu koltukta oturark çalışabilirsiniz. Bella fileli koltuğun plastik ayaklısı, alüminyum ayaklısı, ayarlı kolçaklı olanı, sabit kolçak olanı ve bel destekli modellerimizde mevcuttur.
Ürünlerimiz için teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak yollayınız, deneyimli bir satış elemanız size görselli bir teklif mektubu yollayacaktır.
Ofis sandalyesi Bella; ayda 7000 adedin üzerinde satılmaktadır. Bir çok kurumsal firma personel koltuğu olarak bu ofis koltuğunu tercih etmektedirler. Özellikle gün boyu masa başında çalışan kişilerce olumlu geri dönüşüm aldığımız bu ürünümüzü Call center koltuğu, çağrı merkezi koltuğu, bel ve boyun ağrısı çeken kişilerin tercih edebileceği bir ürün olarak sunmaktayız. Aynı zamanda çok ucuz olamsı bu ürünümğüze ilgiyi bir kat daha arttırmıştır.Aradığınız tüm ürünleri sayfamızda ziyaret edip siparişlerinizi verebilirsiniz.

Yüzlerce çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.
Ürünlerimizin ücreti konusunda her daim emin olabilirsinizki "ucuz".

Müşteri memnuniyeti bizim ilk hedefimizdir.
Ürünlerimizin tasarımları ve renkleriyle herbiri bambaşka.

Hesap Bilgileri

Banka: Akbank
Şube: Levent San. Şub.
Şube No: 0258
Hesap No: 0077180
IBAN: TR 15 00046 0025 8888 0000 771 80

Sipariş Formu


Ad-Soyad:

Mail:

Telefon:

Adet:

Adres:

Notunuz: